pDv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pDv

Pr0 dEmO vErSi0n[PDV]
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zalba na sudiju -.-

Go down 
3 posters
AuthorMessage
pDv ' ReccoN*
Admin



Posts : 34
Join date : 2010-02-01

zalba na sudiju -.- Empty
PostSubject: Re: zalba na sudiju -.-   zalba na sudiju -.- I_icon_minitimeSat Feb 13, 2010 5:00 pm

Igrac je kasnio jel je igrao i ugranoci i imao je probleme sa kompom lepo smo vam napisali.... A to za kucanje kucali ste i vi i vise od nas nismo slikali.... koliko ste mudri ne mogu da verujem ajooojjjj.... Kako vas nije sramota bre...
Back to top Go down
https://pdv-team.forumotion.com
wonderkid




Posts : 5
Join date : 2010-02-10

zalba na sudiju -.- Empty
PostSubject: Re: zalba na sudiju -.-   zalba na sudiju -.- I_icon_minitimeSat Feb 13, 2010 5:26 pm

Zasta bre da me bude sramota ? OMG ae obirsite cs -.- igramo ligu i u sred lige lik pocne da proziva a i vidim kolko ste igrali cw!!
u sred cw-a kucate /me /hp OMFG da vam nije onaj sudija nista od vas ne bi bilo -.-
Back to top Go down
pDv ' n3o*
Admin



Posts : 8
Join date : 2010-02-10

zalba na sudiju -.- Empty
PostSubject: Re: zalba na sudiju -.-   zalba na sudiju -.- I_icon_minitimeSat Feb 13, 2010 5:57 pm

ALO BOTE JESI CUO TI KAD ZA bind "v" "say /me" zaboravio je da unbiduje tako da shhh.... A i vidim koliko ste vi igrali cw
Back to top Go down
pDv ' n3o*
Admin



Posts : 8
Join date : 2010-02-10

zalba na sudiju -.- Empty
PostSubject: Re: zalba na sudiju -.-   zalba na sudiju -.- I_icon_minitimeSat Feb 13, 2010 5:58 pm

A I BOTE ONA DRUGA SLIKA VI STE NAS PITALI OD KOGA BOTEE
Back to top Go down
Sponsored content





zalba na sudiju -.- Empty
PostSubject: Re: zalba na sudiju -.-   zalba na sudiju -.- I_icon_minitime

Back to top Go down
 
zalba na sudiju -.-
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
pDv :: OnLiNe TuRniR :: Zalbe-
Jump to: